Rõduklaasid

Rõduklaasid Soovid oma rõdu kaitsta tuule ning vihma/lume eest? Siis on parim lahendus paigalda täielikult avatavad rõduklaasid:

♦ puuduvad vertikaalprofiilid ning ei muuda maja/hoone välimust
♦ klaasid avanevad sissepoole
♦ muudab rõdu aastaringselt kasutatavaks
♦ kaitseb rõdu tolmu, müra ja sademete eest
♦ muudab rõdu ka lastele turvalisemaks
♦ karastatud 6mm kirgas klaas
♦ alumiiniumprofiil pulbervärvitud (valge RAL9010 / tumehall RAL7024 / tumepruun RAL8019)

Raamideta klaasistuse puhul on tegemist nö. külma lahendusega ehk siis klaasitud rõdust ei saa sooja ruumi. Samuti tuleks arvestada, et raamideta klaasistus ei muuda rõdu hermeetiliseks. Selleks, et rõdul toimuks ka peale klaasimist normaalne õhuvahetus, jäävad klaasimissüsteemi ja paigalduspinna ning süsteemi omavaheliste komponentide vahele avaused, mille kaudu õhuvahetus toimub. Seepärast on ka täiesti loomulik, kui ebasoodsate tingimuste kokkusattumise (nt. tugev vihm ja tuul) korral satub rõdule vähesel määral vett.

Klaaside vahele on võimalik paigaldada spetsiaalsed tihendid,  millega on võimalik rõdu muuta natuke rohkem tuule- ja vihmapidavaks, kuid ei sulge rõdu hermeetiliselt.

NB! Soovitame kindlasti rõdu klaasimise kooskõlastada korteriühistu või haldajaga! Kui sõlmime kliendiga lepingu, siis eeldame, et kliendil on vastavad nõusolekud olemas.

Rõduklaaside paigaldusega tegeleme Saaremaal.

Rõduklaaside tellimine:
1) Saada meile info rõdu andmete kohta. Koostame nende andmete järgi esialgse hinnapakkumise.
2) Kui hinnapakkumine sobib, siis tuleme ja mõõdistame objekti üle ning uute andmete põhjal koostame lõpliku hinnapakkumise.
3) Hinnapakkumise sobivuse korral sõlmime kliendiga lepingu ning saadame ettemaksu arve (50%). Peale ettemaksu laekumist, saadame tellimuse tootmisesse. Teine osamakse (50%) teostatakse peale paigaldustöid.

Küsi personaalset pakkumist:
e-mail: liili@skh.ee